Aktualności Hot Kraj

Jest NAJSEKSOWNIEJSZĄ POLKĄ na Instagramie! To jej zdjęcia podbijają teraz internet! Kim jest uwodząca fotomodelka? (ZDJĘCIA!)

Veronica Bielik jest uznawana za najseksowniejszą Polkę na Instagramie. Fotomodelka ma wyjątkowo kobiecą  figurę. Na Insatgramie podziwia ją milion obserwatorów. 

 

Internetowa piękność  ma 24 lata. Jej wymiarów może pozazdrościć niejedna kobieta . Bielik ma 169 cm wzrostu i waży zaledwie 48 kg. Jej wymiary to 88/58/88.

 

Weronika chce inspirować inne kobiety. Dlatego też opowiada o swojej drodze do perfekcyjnego wyglądu. Opowiada, że gdy była nastolatką jadła głównie  śmieciowe jedzenie, nie ćwiczyła, nie dbała o swoją cerę i włosy.

Wszystko zmieniło się, gdy miała 19 lat. Dziś jest dumna ze swojego ciała i namawia innych by zmienili swój tryb życia i wzięli się za siebie. Weronika przyznaje, że to właśnie pupa jest jej największym atutem. Zdradziła także, że operacyjnie powiększyła piersi. – Zrobiłam biust. Mówię o tym dziewczynom otwarcie, jest to rzecz, której nie wypracujemy na siłowni – stwierdziła Bielik w TVN.

Weronika Bielik lubi podróżować i  poznawać kulturę różnych państw.  Zdrowo się odżywia, co najlepiej widać na jej profilach w serwisach społecznościowych. Modelka w Dzień Dobry TVN zdradziła receptę na sukces. Wrzuciła kilka zdjęć, a liczba obserwujących zaczęła błyskawicznie rosnąć. Dwa lata temu miała 20 tysięcy, rok temu 250 tysięcy, a w styczniu stuknął jej milion.

 

źródło: Instagram, se.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.