Hot Kraj

NERGAL profanuje KRZYŻ, a FACEBOOK nie reaguje! (zdjęcia 18+)

Nergal czyli Adam Darski (ur. 1977 ) –  muzyk najbardziej znany jako założyciel zespołu Behemoth – najwyraźniej próbuje prowokować, zwrócić na siebie uwagę i… robi to w obrzydliwy sposób!

 

Na Facebookowym profilu zespołu zamieścił zdjęcie na którym znajduje się on sam wraz z członkiem zespołu Tripikon. Nergal trzyma w rękach rzeźbę przedstawiającą Chrystusa ukrzyżowanego na penisie!

 

Można by to zdjęcie uznać tylko za (bardzo) niesmaczny żart i chęć pokazania niezależności od religii, gdyby nie opis: 

„About last night… BEHEMOTH! + Triptykon (Official) and a noble company of „Phallus IV”.

Hail Satan.

Hail Freedom.”

 

„Odnośnie ostatniej nocy BEHEMOTH! + Triptykon i szlachetne towarzystwo „fallusa IV „.

Wiwat Szatan.

Wiwat Wolność.”

 

Być może Nergal sądził, że komuś zaimponuje takim „wyzwoleniem”. Jednak komentarze użytkowników nie pozostawiają na Nergalu suchej nitki.

 

„Ridiculous and stupid. You are a 40 or more years old man… But in this picture you seem a stupid teenager nergal./ Śmieszne i głupie. Masz 40 lat lub więcej… Ale na tym zdjęciu wydajesz się głupim nastolatkiem nergalem.

 

„Do tho same with Islam …. And you Will realy have balls !/ Zrób to samo z Islamem… Wtedy pokażesz, że masz jaja!

 

Pojawiają się jednak także głosy poparcia dla takiej manifestacji – profanacji dokonanej przez Nergala. Nas dziwi, a nawet szokuje inna rzecz: już nie raz na Facebooku blokowane były strony za dużo mniejsze „przewinienia” np. za krytykę mniejszości seksualnych. Gdyby ktoś w podobny jak Nergal sposób, wyśmiał Muzułmanów pewnie też mógłby dostać tzw. „bana”.

Jednak, jak widać, wiara chrześcijańska może być bezkarnie profanowana i obrażana. Czyżby cenzura administracji Facebooka była aż bardzo tak wybiórcza?

 

fot. facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.