dotąd
Hot Kraj

Nieopublikowane dotąd nagranie z ATAKU na Adamowicza ujrzało światło dzienne!

Dziś, 14.01 mija pierwsza rocznica śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. TVN udostępniło nieopublikowane dotąd poruszające nagranie z momentu brutalnego morderstwa polityka.

Minął rok od tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Śmierć polityka wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami miasta ale i całą Polską. TVN udostępniło nieopublikowane dotąd nagranie ukazujące chwile tuż po brutalnym zamachu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Adamowicz UJAWNIŁA prawdę o swoim mężu! Wielu się zdziwi.

 

13 stycznia 2019 r. prezydent Gdańska został zaatakowany przez nożownika na scenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż po ataku prezydent przeszedł długą, skomplikowaną operację. Niestety, obrażenia były tak poważne, że Paweł Adamowicz zmarł następnego dnia. Dziś, 14.01 mija równo rok od tragedii. Telewizja TVN zdecydowała się na udostępnienie nieopublikowanego nigdzie dotąd poruszającego nagrania. 

Na filmie  widać, że tuż po ataku dokonanym przez Stefana W. pan Paweł Adamowicz był świadomy. Siedząc na scenie mocno uciskał zranione miejsce i czekał na pomoc. Materiał pokazuje także gromadzących się wokół samorządowca ludzi. W tym samym czasie Stefan W. leżał na scenie, obezwładniony przez świadków zdarzenia. Przez dłuższy czas mężczyzna nie otrzymywał pomocy. Dopiero po jakimś czasie wszyscy zorientowali się, że doszło do prawdziwej tragedii.

Chwilę potem prezydent Adamowicz stracił przytomność. Medycy rozpoczęli walkę o jego życie. Operacja pana Pawła trwała pięć godzin, przetoczono mu 41 jednostek krwi. Niestety urazy były bardzo ciężkie. Adamowicz zmarł dnia następnego w wyniku komplikacji. 

 

 

https://twitter.com/aldehyd10/status/1216800105904443393

 

 

fot. instagram

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.