Aktualności Hot Kraj

To NIE NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK, a próba zatuszowania MORDERSTWA! Najnowsze SZOKUJĄCE fakty w sprawie wybuchu w Poznaniu! Na miejscu znaleziono ciało z…

O wybuchu w  jednej z poznańskich kamienic, słyszała cała Polska. Do zdarzenia doszło 4 marca. Wstępnie informowano o 4 ofiarach śmiertelnych i co najmniej 20 rannych. Dziś wyszły na jaw kolejne szokujące fakty. Strażacy, którzy przeszukiwali gruzowisko,  odnaleźli ciało kobiety z odciętą głową. Pojawiła się hipoteza, że wybuch miał zatuszować morderstwo i nie spowodował go gaz, a materiały wybuchowe. 

 

 – W gruzach budynku znaleziono ciało kobiety, której wcześniej ktoś odciął głowę. Możliwe, że eksplozja, w której zginęło kilku mieszkańców była wynikiem celowego działania zabójcy, który w ten sposób chciał ukryć ślady swojej zbrodni – donoszą dziennikarze portalu wpolityce.pl.  Informacje próbował potwierdzić PAP -Mamy prawie stuprocentową pewność, że doszło do zabójstwa kobiety, a zabójca próbował zatrzeć ślady i spowodował wybuch. Nadal zbierane są dowody. 

Do tragicznego w skutkach wybuchu doszło 4 marca przed godziną 8.00 w poznańskiej kamienicy przy ulicy 28 Czerwca 1956 roku. Dziś potwierdzono, znalezienie w gruzach piątej osoby. 

 

źródło: wpolityce.pl, foto: psp.wlkp.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.