Aktualności Hot Świat Wideo

Nikt nie chciał jej zaadoptować. Wszystkich przerażały jej oczy [+FOTO/VIDEO]

Pragnienie bycia adoptowanym – to największe marzenie każdego malca przebywającego w domu dziecka, tym dzieciakom nie jest łatwo znaleźć dom, a ta dziewczynka miała z tym szczególny problem.

Ta wychowanka domu dziecka była znana nie tylko ze swoich wyjątkowych oczu, ale również tego, że nikt nigdy nawet nie pomyślał, by ją adoptować. Przebywająca w chińskim domu dziecka dziewczynka cierpi na jaskrę, przez co jej oczka wyglądają dość wyjątkowo. Srebrno-niebieskie gałki wręcz odstraszały wszystkich chętnych adopcji, do czasu aż jej zdjęcie wpadł w ręce amerykańskiej pary Eryn i Chris Austin.

Eryn i Chris Austin z amerykańskiego stanu Georgia w USA zdecydowali się na adopcję malutkiej Chinki. Jak informuje Eryn, gdyby lekarze od razu zajęli się chorobą Primrose dziś dziewczynka mogłaby widzieć. Po narodzinach dziecko zostało pozbawione specjalistycznej opieki, a jej biologiczni rodzice zdecydowali się na jej oddanie do domu dziecka. Mieszkająca w Ameryce para szybko zrozumiała, że szanse Primrose na adopcje są praktycznie zerowe, dlatego od razu postanowili ją zaadoptować. 

(fot.:  YouTube Special Books by Special Kids)

źródło/fot.:  YouTube Special Books by Special Kids

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.