akcja
Aktualności Hot Kraj

NOWE FAKTY ws. NOŻOWNIKA ZE STALOWEJ WOLI. 27-latek przerywa milczenie i wyjaśnia, co skłoniło go to śmiertelnego ataku!

W piątkowe popołudnie 27-letni Konrad K. zaatakował klientów centrum handlowym w Stalowej Woli. Dziś wyjaśnia, co było powodem tego tragicznego zdarzenia.

 

W toku sprawy okazało się, że 27-letni Konrad K., który śmiertelnie zaatakował 51-letnią kobietę i ciężko ranił kilka innych osób w galerii, już od dłuższego czasu leczy się psychiatrycznie. Mężczyzna tłumaczy, że zaatakował, bo chciał odreagować. 27-latek twierdzi, ze od jakiegoś czasu jest zastraszany, ale nie może wyjawić przez kogo. Jak udało się ustalić Konrad K. jest obecnie w trakcie rozwodu, co również mogło wpłynąć na jego zachowanie.

 

Do ataku nożownika – Konrada K. doszło w Stalowej Woli (Podkarpackie) w galerii handlowej VIVO śmierć poniosła jedna osoba, osiem jest rannych. „Mężczyzna ranił śmiertelnie kobietę w wieku 51 lat. Przewieziona do szpitala z ciężkimi obrażeniami i ranami w okolicach klatki piersiowej i pleców zmarła.

 

źródło: tvn/rmf

fot.: pixabay

kg

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.