NOWE, SZOKUJĄCE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK! To nie było SAMOBÓJSTWO!?

Choć od tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk  minął już ponad rok, sprawa nadal pozostaje niewyjaśniona. Głos po raz kolejny zabrała siostra zmarłej, która tym razem swój post na Facebook’u skierowała w stronę Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze oraz Zbigniewa Ziobry. 

Dlaczego Prokuratura Okręgowa w Jelenie Górze milczy w sprawie Madzi ?.

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze dotąd nie szczędziła komunikatów w zakresie sprawy Madzi. Prokuratura ta chętnie dzieliła się z mediami informacjami o powołaniu biegłych psychiatrów którzy mieliby popierać tezę o chorobie psychicznej na jaką Madzia miała zapaść w Egipcie.

Wyssane z palca hipotezy i twierdzenia w tym zakresie nie mają żadnego oparcia 
w rzeczywistości.

Będąc związana tajemnicą śledztwa po zapoznaniu się z najnowszymi materiałami zgromadzonymi w aktach sprawy z których wynika ponad wszelką wątpliwość, że Madzia padła ofiarą przestępstwa prosiłam prokuraturę o opublikowanie informacji o stanie sprawy, ewentualnie o uchylenie wobec mnie obowiązku zachowania tajemnicy. Niestety prokuratura odmówiła mi ujawnienia tajemnicy śledztwa w zakresie o który wnosiłam, nie opublikowała także komunikatu o stanie śledztwa i nowych okolicznościach które tłumaczą zachowanie Magdy i okoliczności jej śmierci, która samobójstwem nie była.

Proszę niniejszym Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę o pomoc w sprawie którą żyła 
i żyje opinia publiczna, proszę o publikację najnowszych ustaleń w sprawie związanych 
z okolicznościami obecnie ujawnionymi w sprawie w tym przyczynami zachowania Madzi i jej śmierci – napisała na Facebook’u siostra Magdaleny Żuk.

Czy apel zrozpaczonej siostry pomoże w opublikowaniu nowych ustaleń, których nie chce udostępnić prokuratura? 

 

 

Źródło: facebook
Fot.: facebook