meghan
Hot Świat

Nowy TYTUŁ Meghan Markle! Księżna Kate pęka z ZAZDROŚCI

Oficjalny tytuł księżnej Meghan to księżna Sussex. Markle otrzymała go tuż po ślubie z księciem Harrym. Jednak jak się okazuje nie jest on jedynym jaki posiada. Właśnie otrzymała zupełnie nowy, bardzo prestiżowy tytuł, którego może pozazdrościć jej sama księżna Kate.

Magazyn „Vogue” okrzyknął Meghan Markle jako jedną z najlepiej ubranych kobiet 2019 roku. Księżna Kate nawet nie pojawiła się na liście osób ubiegających się do tego tytułu pomimo, że panie mają przecież bardzo podobny i dobry gust. Jak widać to księżna Meghan okazała się być lepsza.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyszło NA JAW OSZUSTWO Zenka MARTYNIUKA! Chodzi o…

 

Magazyn „Vogue” opisał Meghan jako „uosobienie nowoczesnej rodziny królewskiej”. Dodał również, że zawdzięcza to przemyślanej garderobie, która zawsze pasuje do okazji, a przy tym nie łamie protokołu królewskiego. Amerykańskie media i magazyny modowe uwielbiają styl. Podczas ciąży z księciem Archie’m w mediach podkreślano wielokrotnie nawet to że księżna ,,ożywiła” wizerunek ciężarnych kobiet. Kolejna pochwała spłynęła na księżną za sukienkę Walesa Bonnera, w której z księciem Harrym przedstawili po raz pierwszy syna Archiego.

Tuż Meghan Markle na liście najlepiej ubranych kobiet w 2019 roku znalazły się prawdziwe gwiazdy. Między innymi Rihanna, Naomi Campbell czy Lady Gaga. To prawdziwy powód do dumy dla księżnej! Jakie jest Wasze zdanie? Która z Pań ubiera się lepiej? 

 

fot. instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.