Aktualności Hot Świat

OBLAŁA koleżankę KWASEM, bo zaczęła spotykać się z jej byłym chłopakiem! OSZPECIŁA dziewczynę na całe życie! (ZDJĘCIE!) Kara, którą dostała dziewczyna SZOKUJE!

Rozterki sercowe często odbierają umiejętność zdrowego myślenia, a czasami prowadzą do tragedii. Najlepszym tego przykładem jest historia  Emily Bowen, która w akcie zemsty oblała koleżankę kwasem. Wszystko przez złamane serce…

 

 

Emily Bowen z Haddington w Szkocji rozstała się z chłopakiem. Raczej on rozstał się z nią, ponieważ ona nie mogła się z tym pogodzić. Po rozstaniu dowiedziała się, że jej eks zaczął spotykać się z inną dziewczyną. Była to Molly Young, 17-latka grającą z Emily w szkolnej orkiestrze. Nastolatka postanowiła się zemścić.

Dziewczyna wlała do pokrowca na wiolonczelę, który nosiła Molly, płyn do przepychania rur na bazie kwasu siarkowego.  Po otwarciu futerału kwas wylał się na nogi nastolatki, paląc je niemal do kości. 

 

Za to straszne bestialstwo  Emily została skazana na 21 miesięcy więzienia. Niestety teraz, zaledwie 5 miesięcy od ogłoszenia wyroku, wyszła na wolność. Wszystko dzięki kochającemu tatusiowi, któy jest znanym i poważanym adwokatem.

 

Molly w programie „This Morning” przyznała, że jest zdruzgotana decyzją sądu i czuje ogromną niesprawiedliwość. W dodatku nastolatka nie usłyszała od przestępczyni przeprosin.

 

Do końca życia będzie prześladować ją wspomnienie wypadku w postaci licznych blizn na nogach.

 

źródło: wp.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.