Hot Świat

OGROMNA WPADKA! Młoda blogerka uprawiała SEKS podczas transmisji NA ŻYWO! Tłumaczy, że zrobiła to nieświadomie.

Wielką wpadkę zaliczyła ostatnio popularna blogerka. 18-letnia kanadyjka Kristen Hancher transmitowała na żywo seks ze swoim chłopakiem na Instagramie. Dziewczyna mówi, że zrobiła to przez pomyłkę, ale czy na pewno?  

 

Kristen Hancher  to popularna blogerka, która zyskała sławę przez umieszczanie w internecie krótkich filmików. Jednak ostatnio na jej instagramie wydarzyło się coś niespodziewanego. Prawie 4 mln osób, którzy obserwują jej profil mogły obejrzeć (a właściwie usłyszeć), jak młoda blogerka uprawia seks ze swoim chłopakiem. 

 

Dziewczyna tłumaczy, że usiadła na telefonie w taki sposób, że uruchomiła relację na żywo. Kamerka telefonu była wyłączona jednak obserwujący  przez blisko 3 minuty mogli wsłuchiwać się w odgłosy uniesienia dochodzące od obu kochanków. 

 

Dziewczyna przeprosiła swoich fanów i zaapelowała, żeby jak najszybciej zapomnieli o całym zajściu. Czy blogerka naprawdę włączyła transmisję nieświadomie? Tego raczej nigdy się nie dowiemy. Na pewno zyskała większą popularność. Po aferze, którą napędziło nagranie, jej profil zyskał prawie 100 tysięcy nowych fanów. 

 

Źródło: instagram

Fot: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.