oszustwa
Hot Kraj

OSZUSTWA w Kuchennych Rewolucjach?! Padły mocne oskarżenia!

Kuchenne Rewolucje to jeden z najbardziej znanych i lubianych przez miliony polaków program telewizyjny. Ma on na celu poprawienie ma poprawienie jakości polskich restauracji. Show okazało się być prawdziwym hitem. 

Dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje” setki restauracji otrzymało swoje drugie życie. Pani Magda Gessler, prowadząca program, jest prawdziwą królową, która nawet najgorsze miejsce potrafi zamienić w wykwintną restaurację. Kto chciał wziąć udział w jednym z odcinków musiał po prostu wysłać swoje zgłoszenie. Dzięki udziałowi w programie restauracja otrzymywała rozgłos i promocję. Przynajmniej z założenia. 

 

ZOBACZ TAKŻE: KINGA DUDA przyłapana! Córka prezydenta ma PASKUDNY nałóg!

 

Jedną z idei programu jest to, że pani Magda wraca do miejsca w którym wprowadzała zmiany po kilku miesiącach po to aby sprawdzić czy poziom w  lokalu nadal się utrzymuje. Większość odcinków kończy się tzw. „happy endem” i restauratorka jest zadowolona ze swoich podopiecznych, jednak zdarzały się ten odcinki, w których niestety pojawiły się oszustwa i skandale. Kiedy Pani Magda Gessler poczuła się oszukana, nie owijała w bawełnę i oficjalnie informowała, że rewolucja nie zdała egzaminu.

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych odcinków przez całe 19 sezonów programu była rewolucja w restauracji „Stella Cafe” w Lęborku.  Na miejscu okazało się, że właścicielka lokalu ma  ogromne długi, ponieważ nie płaciła za czynsz. Kiedy do restauracji wszedł komornik, kobieta zemdlała i została pilnie przewieziona do szpitala. Odcinek został wyemitowany, ale „Kuchenne rewolucje” nie skończyły się tak jak powinny. 

 

Drugim najbardziej kontrowersyjnym odcinkiem był  ten, w którym pani Magda Magda Gessler została wyrzucona przez właścicieli z restauracji. Wszystko działo się w restauracji Le Papillon Noir. Od początku w odcinku wydawało się, że „Kuchenne rewolucje” są tylko, po to by mieć darmową reklamę. Jak się okazało, przypuszczenia okazały się trafne. 

 

Lubicie program „Kuchenne Rewolucje”?

fot. facebook

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.