żona
Hot Kraj

Paweł Królikowski miał wyjść ze szpitala! Niestety nagle…

Żona Pawła Królikowskiego Małgorzata Królikowska-Ostrowska zapewnia, że jej mąż jest aktualnie w dobrej formie. Kobieta zdradziła jednak powód, dlaczego lekarze nie chcą wypuścić jej męża ze szpitala. Aktor trafił tam kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia.

Aktor z kłopotami ze zdrowiem zaczął borykać się cztery lata temu. Królikowski skarżył się na nieustępujący ból głowy. Trafił do szpitala, diagnoza wstrząsnęła nim i jego rodziną. Okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Po żmudnej rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w tym roku lekarze zdecydowali, że powinien przejść kolejną operację. Aktor poczuł się na tyle dobrze, że zagrał nawet w serialu „W rytmie serca”. Tegoroczne święta nie należały do najszczęśliwszych dla rodziny Królikowskich. Stan zdrowia aktora pogorszył się tuż przed Bożym Narodzeniem. Ponadto w lipcu tego roku pan Paweł Królikowski zasłabł za kierownicą. Wtedy właśnie aktor przeszedł kolejną operację – tym razem trepanacji czaszki. Żona Pawła Królikowskiego Małgorzata Królikowska-Ostrowska zdradziła właśnie, dlaczego lekarze nie chcą wypuścić aktora ze szpitala. 

 

ZOBACZ TAKŻE: ZMIANA w PIT! Lepiej o tym nie zapomnij

 

,,Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem„– ujawniła Małgorzata Królikowska-Ostrowska w rozmowie z „Faktem” 

,,Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie” –  powiedział Paweł Królikowski w wywiadzie z dziennikiem
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Panu Pawłowi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.