Aktualności Hot Kraj

49-latek umówił się z 14-latką! W jego aucie znaleziono prezerwatywy i…

49-letni mężczyzna umówił się przez internet z 14-latką. Miał nietęgą minę, kiedy okazało się, że pod nastolatkę podszywał się mieszkaniec Wolsztyna, który postanowił tropić pedofilów. W aucie 49-latka policja znalazła prezerwatywy i środki na potencję. 

 

 – Mężczyzna kilkukrotnie pojawił się w umówionym miejscu, a następnie odjechał w kierunku centrum. Policjanci zatrzymali go po chwili na ulicy Przemysłowej – powiedział „Głosowi Wielkopolskiemu”  rzecznik Powiatowej Komendy Policji w Wolsztynie Wojciech Adamczyk.

 

– Podczas legitymowania ustalono, że to 49-letni mieszkaniec gminy Przemęt. W samochodzie znaleziono prezerwatywy oraz środki wspomagające potencję.Podczas wstępnej rozmowy mężczyzna przyznał, że nawiązał kontakt z nieznaną mu nastolatką. Próbował przekonać policjantów, że planowanego spotkania nie traktował poważnie. Policjanci dysponując zapisem rozmowy na czacie internetowym oraz propozycji seksualnych złożonych przez mężczyznę, nie dali wiary w jego wyjaśnienia, decydując o zatrzymaniu – dodał  rzecznik.

 

 

Podejrzanemu mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Głos Wielkopolski

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.