Hot Kraj

PILNE! Policja poszukuje 12-latka. Może ktoś go widział?

Policja w całym kraju poszukuje 12-letniego Jonathana Nieradko, który we wtorek po południu wyszedł z domu na warszawskim Ursynowie i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. W dniu zaginięcia chłopiec był ubrany w granatowy t-shirt i granatowe dresy.

 

Chłopiec wyszedł z domu przy ulicy Nowoursynowskiej w Warszawie we wtorek ok. godziny 17.30 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Miejsce jego pobytu nie jest znane.

 

Komenda Stołeczna Policji opublikowała zdjęcie i komunikat o poszukiwaniach chłopca. Jest dostępny pod adresem: www.mokotow.policja.waw.pl/r2/aktualnosci/71174,Poszukujemy-zaginionego-chlopca.html

 

Jonathan Nieradko ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy, ciemne, długie proste włosy w kolorze brązowym, mały nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych. „Traktujemy to poszukiwania bardzo poważnie, poszukiwaniom nadano priorytet pierwszy, czyli najwyższy. Policjanci w całej Polsce otrzymali informacje o zaginionym chłopcu” – powiedział oficer prasowy komendanta rejonowego policji Warszawa-Mokotów asp. sztab. Robert Koniuszy.

 

Jak dodał, policjanci prowadzą działania zmierzająca do odnalezienie chłopca, skontaktowano się m.in. z rodziną i znajomymi chłopca, sprawdzane są placówki medyczne, noclegownie.

„W tym przypadku nie ma podejrzenia porwania rodzicielskiego. To jest normalna rodzina, bez problemów wychowawczych i nie ma takich problemów w szkole, gdzie chłopiec się uczy” – poinformował Koniuszy.

 

Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu chłopca z kontaktowały się z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 6016878 lub 22 6031571 albo z najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami telefonów 112 i 997.

 

Informacje można również przekazywać mailem na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

 

Źródło: PAP
kd


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.