Hot Kraj Rozrywka Świat

Planujesz podróż SAMOLOTEM? Możesz mieć duży problem! RYANAIR anuluje…

Popularny w Polsce tani przewoźnik lotniczy planuje anulować 40 – 50 lotów dziennie przez najbliższe sześć tygodni. Odwołane będą zarówno loty krajowe, jak i zagraniczne. Czym spowodowana jest ta sytuacja? Wszystko przez zaległe urlopy dla pracowników irlandzkiego przewoźnika.

 

Zanim udamy się w podróż, na lotnisko, gdzie mamy zarezerwowany lot warto sprawdzić swojego maila, gdyż może czekać tam na nas niemiła wiadomość o jego anulowaniu. W związku z zaistniałą sytuacją aż 285 – 400 tys. korzystających z usług Ryanaira może nie zobaczyć swojego samolotu na płycie lotniska…

 

Przewoźnik prosi wszystkich pasażerów o wyrozumiałość i obiecuje zwrot kosztów biletów w ciągu 7 dni od złożenia reklamacji lub możliwość doboru alternatywnego połączenia.

 

Zaistniała sytuacja wywołała fale niezadowolenia wśród klientów, zwłaszcza osób, które miały zaplanowane urlopy bądź ważne sprawy i nie mają możliwości odłożenia ich na przyszłość. Na facebookowych  profilach nie brakuje opinii rozżalonych klientów.

 

A co ja mam zrobić. Lecę na rozprawę sądową do Dortmundu. Mam zabukowany bilet. Porezerwowane hotele. Na rozprawę jedzie specjalnie adwokat z innej części Niemiec. Został zaproszony tłumacz. A ja nawet nie wiem czy dolecę. Może wezmę taxi na koszt Ryanaira z Warszawy do Dortmundu”

 

Kierownictwo przewoźnika przeprasza za wynikłą sytuację i zapewnia, że robi wszystko by zmienić się dla nich na lepsze. Jednak, czy te słowa wystarczą sfrustrowanym pasażerom?

 

K.P, źródła: superbiz.se.pl, facebook.com

 

 

 

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.