Aktualności Hot Kraj Wideo

Mieszkańcy Pabianic PRZERAŻENI! Jeden mężczyzna terroryzuje całą okolicę! Rzuca siekierą i strzela z… (VIDEO)

Mieszkańcy ulicy Kamiennej w Pabianicach przeżywają prawdziwy koszmar. Wszystko za sprawą jednego mężczyzny, który terroryzuje swoich sąsiadów. Tym razem napastnik pobił starszego pana. Jaki miał ku temu powód?  – Zwróciłem mu uwagę, bo zrzucał z okna jakieś rzeczy. Poprosiłem, żeby tego nie robił, bo komuś przez przypadek zrobi krzywdę – powiedziała dla  „Życia Pabianic” ofiara bandyty.

 

Mieszkańcy ulicy Kamiennej już od jakiegoś czasu skarżą się na swojego sąsiada Pawła, jednak jak twierdzą policja ignoruje ich zgłoszenia.

 

– Policja nam nie pomaga. Nie możemy na nich liczyć. Trzy tygodnie temu wzywaliśmy policję, nie przyjechała. Cztery tygodnie temu wzywaliśmy, nie przyjechała. Mamy dość. Będziemy słać skargi wyżej i dalej. To się musi skończyć. Tak żyć się nie da – powiedziała jedna z kobiet zamieszkująca okolicę. 

 

 

 

  – Mówi nam, że nic mu nie zrobimy, bo leczy się na schizofrenię. Ostatnio rzucał siekierą w drzwi do komórki, a my akurat za chwilę musieliśmy wyjść z domu i iść do pracy. Baliśmy się, czy zamiast w drzwi, nie rzuci w nas. Nie wiemy, co bierze, ale po tym czymś dostaje szału. Strzela z wiatrówki, rzuca siekierą. Raz wyrzucił drzwi od mieszkania przez okno. Rozbiły się na podwórku – dodał inny z sąsiadów.

 

Źródło: Życie Pabianic

Fot.: youtube

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.