wiadomości
Hot Kraj Rozrywka

Pojawiły się fatalne wiadomości! Marian Paździoch niestety…

„Świat według Kiepskich” przyniósł aktorowi niezwykłą popularność. Fani bardzo się martwią o Mariana Paździocha. Pojawiły się naprawdę fatalne wiadomości odnośnie zdrowia mężczyzny.  

To właśnie „Świat według Kiepskich” przyniósł Ryszarowi Kotysowi, serialowemu Paździochowi niezwykłą, popularność. Dzięki kultowej produkcji polsatu Ryszard Kotys skradł serca milionów Polaków. Niestety, pojawiły się fatalne wiadomości na temat zdrowia mężczyzny.  Gwiazdor serialu czuje się coraz gorzej, znika w oczach. Fani są bardzo zaniepokojeni.

ZOBACZ TAKŻE: Co dzieje się z ciałem Edyty Górniak?! Na zdjęciach WIDAĆ poważne…

 

Aktor osobiście przyznał, że stan jego zdrowia jest bardzo poważny. Ryszard Kotys, który w pamięci widzów na zawsze zapisał się jako Marian Paździoch, czyli bohater kultowego serialu „Świat według Kiepskich”czuje się z dnia na dzień coraz gorzej. Fani mężczyzny bardzo się o niego martwią. 2 lata temu 87-letni aktor przeszedł ciężkie zapalenie płuc. Od tamtego czasu pojawiają się w jego życiu liczne komplikacje ze zdrowiem, które utrudniają mu wykonywanie codziennych obowiązków. Jakiś czas temu „Super Express” poinformował, że żona Pana Ryszarda musiała zatrudnić opiekunkę, która pomaga mu w codziennych czynnościach.

 ,,Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony” – wyznał aktor w wywiadzie z tygodnikiem”Rewią”.

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.