Hot Kraj Wideo

Polscy policjanci brutalnie skatowali niewinnego mężczyznę! (VIDEO)

Kolejną ofiarą dolnośląskich policjantów padł 41-letni Jacek Doleżał. Do sytuacji doszło w miejscowości Szczawno-Zdrój. Funkcjonariusze nie patrzyli gdzie uderzają, bili po głowie i twarzy. Przykuli Pana Jacka do kaloryfera i nie chcieli wezwać karetki. W czerwcu do sądu w Wałbrzychu wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwóm policjantom.

 

Choć sytuacja miała miejsce przeszło 3 lata temu, dopiero teraz do sądu przesłany został akt oskarżenia przeciwko funkcjonariuszom. 26 lipca 2014 roku Pan Jacek w raz z kolegami przebywali w parku w miejscowości Szczawno-Zdrój. Do grupy mężczyzn podjechał patrol policji twierdząc, że koledzy wszczynają burdy. 

 

Kiedy jeden z mężczyzn zapytał jaki jest powód kontroli od razu został skuty kajdankami. Pan Jacek zażądał wyjaśnień, a w odpowiedzi otrzymał porcję gazu oraz przejażdżkę na komisariat. W radiowozie mężczyzna był bity policyjną pałką, a na miejscu został przykuty do kaloryfera. Kiedy prosił o pomoc, funkcjonariusze udawali, że nie słyszą, a po pogotowie zadzwonili dwie godziny później.

 

 

Na dodatek Pan Jacek został oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej podczas służby policji, jednak w 2015 roku sąd oczyścił go z zarzutów.

 

Teraz przed sądem w Wałbrzychu rozpocznie się sprawa policjantów.

 

 

Źródło: fakt/youtube

Fot: youtube

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.