Aktualności Hot Kraj Rozrywka

Polska aktorka zdradza prawdę o molestowaniu w branży filmowej – jeśli „spełnię oczekiwania” to…

W mediach coraz częściej mówi się o molestowaniu kobiet, i choć sprawa nadal stanowi temat tabu, to coraz więcej kobiet decyduje się na szczere wyznania. Teraz do ich grona dołącza polska aktorka, Ewelina Ruckgaber.

 

Ewelina Ruckgaber znana głównie z serialu ,,Gliniarze” zdecydowała opowiedzieć się o przykrych doświadczeniach w branży filmowej. W rozmowie z Fakt24.pl mówiła o niestosownych oczekiwaniach stawianych przez producentów filmowych lub reżyserów.

[ZOBACZ: SZCZERE WYZNANIE POPKA: „Stałem się alkoholikiem i narkomanem, nażarłem się dragów i…”]

Ktoś powiedział mi, że jeśli „spełnię jego oczekiwania” to moja rola się rozwinie. Oczywiście odmówiłam, rola się nie rozwinęła, a moja postać została szybko usunięta – zdradziła w wywiadzie dla Fakt24.pl

 

Ewelina zaczęła przygodę z aktorstwem w wieku 8 lat, jako 14 lata zagrała w znanym serialu ,,Tata, a Marcin powiedział”. Zapytana przez w rozmowie z Fakt24 o przykre doświadczenia w branży odpowiedziała: Niestety byłam narażona na tego typu zachowania. Mam nadzieję, że nie pyta pani o nazwiska mężczyzn, bo ich nie podam. Spotkałam się nie tylko z propozycjami roli przez łóżko, ale także z próbą molestowania seksualnego. Ktoś powiedział mi, że jeśli „spełnię jego oczekiwania” to moja rola się rozwinie. Gdy odmówiła jej rola została szybko zlikwidowana. Aktorka wspomina, że rynek w Hollywood nie jest jedynym rynkiem medialnym, na którym dochodzi do tego typu przykrych sytuacji. 


 

Jedną z akacji społecznych mających na celu ukazanie skali molestowania jest #MeToo – co to za akcja? – SPRAWDŹ TUTAJ! 

 

[CZYTAJ: Julia Kamińska była MOLESTOWANA! „To było okropne, pamiętam do tej pory, nie wiedziałam, jak zareagować”]

 

 

Źródło:  Fakt24.pl

fot.: Instagram

fot.: Pixabay

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.