Hot Kraj

Poseł KUKIZ wylądował w szpitalu MSWiA! Zobacz, jak wygląda jego DIETA!

Paweł Kukiz sam poinformował na Facebooku o swoim pobycie w szpitalu. Jak pisze:

 

„Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzenia czynności wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i „energetyków”. I do wyleczenia.
Aby dać pożywkę trollom informuję również, że przebywam w szpitalu MSWiA. Można więc rozwijać wątki „Służb”, WSI i powiązań z obcym wywiadem, który spreparował moją chorobę, by „pod przykryciem” wrzucić mnie do resortowego szpitala, abym wydobył od lekarzy tajemnice o stanie zdrowia najwyższych urzędników państwowych i przekazał je Moskwie w zamian za koryto w następnej kadencji🙂

 

Pod wpisem zamieścił także zdjęcie „wieczerzy”. Jak widać szpital MSWiA nie odbiega od polskiej niechlubnej normy. Także tu w oczy rzuca się brak warzyw czy owoców. Mamy za to chleb, masło, plasterki niewiadomej wędliny, trochę startego sera i – chyba – marmoladę.

Jak słusznie zauważyli internauci, nie chodzi tylko o skromność posiłku, ale o to, ten posiłek nie jest chyba odpowiedni dla osoby ze zmianami miażdżycowymi. Cieszy jednak, że choć poseł, to traktowany jest na równi z innymi pacjentami!

 

Gepostet von Paweł Kukiz am Mittwoch, 13. September 2017

ms, źródło: facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.