Aktualności Hot Kraj Rozrywka

POWAŻNA CHOROBA jednego z uczestników „Tańca z Gwiazdami”! Zrezygnuje z udziału w programie?

Występ Krzysztofa Gojdźa w kolejnym odcinku „Tańca z Gwiazdami” stanął pod znakiem zapytania. Chirurga dopadła ostra angina. Stan lekarza był na tyle poważny, że musiał on przyjmować kroplówki.  

 

„39 stopni gorączki, całkowity brak sił i ból mięśni, ale tym razem nie z powodu treningów! Dopadła mnie angina i niestety przegrałem z nią walkę! Antybiotyk, mnóstwo witamin, domowe wizyty lekarzy i kroplówki – to moja codzienność w ostatnim tygodniu” – napisał na Instagramie – Gojdź.

 

Zobacz, jak Popek tańczy w ,,Tańcu z Gwiazdami” [VIDEO] Niesamowite oceny jurorów!

 

 

39 stopni gorączki, całkowity brak sił i ból mięśni, ale tym razem nie z powodu treningów! Dopadła mnie angina i niestety przegrałem z nią walkę! Antybiotyk, mnóstwo witamin, domowe wizyty lekarzy i kroplówki – to moja codzienność w ostatnim tygodniu. Ale nie poddaje się przed jutrzejszym odcinkiem @tanieczgwiazdami. Na parkiecie zaprezentujemy z @walerija_zurawlewa taniec walkę – paso doble. Mimo że choroba mnie rozłożyła i uniemożliwiła trenowanie w pełnym wymiarze godzin, postaram się zatańczyć i zawalczyć. Tym razem będę tańczył z myślą o wszystkich kobietach, które walczą z rakiem piersi. Swoje honorarium za jutrzejszy odcinek przekazuje na edykację i fundacje walczące właśnie z rakiem piersi. Piękno zaczyna się od wewnątrz. Od naszego zdrowia. Dlatego kochane dziewczyny, badajcie się! Trzymajcie kciuki i obiecuję, że dam z siebie wszystko. #dancingwiththestars #tanieczgwiazdami #rakpiersi #wsparcie #walka

Post udostępniony przez Dr Krzysztof Gojdź (@drkrzysztofgojdz)

Przez chorobę lekarz nie mógł normalnie trenować, a jego występ w dzisiejszym odcinku „Tańca z Gwiazdami” stoi pod znakiem zapytania.

 

„ Ale nie poddaje się przed jutrzejszym odcinkiem @Taniec z gwiazdami! Na parkiecie zaprezentujemy z @Walerija Żurawlewa taniec walkę – paso doble. Mimo że choroba mnie rozłożyła i uniemożliwiła trenowanie w pełnym wymiarze godzin, postaram się zatańczyć i zawalczyć” – dodał.

ZOBACZ: ZMYSŁOWY TANIEC MAGDY GESSLER! Tak restauratorka świętowała nadejście 2018 roku – VIDEO

Źródło: instagram

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.