łupieżem
Lifestyle

POŻEGNAJ SIĘ Z ŁUPIEŻEM! Wystarczy, że zastosujesz to!

Ten preparat świetnie sprawdza się w walce z łupieżem.

Odnajduje swoje zastosowanie w problemach skórnych oraz grzybiczych. To bardzo silny środek w walce z łupieżem, ponieważ ma właściwości przeciwśwądowe i antybakteryjne.

 

Zawiera m.in: betulinę, gwajakol, fenol, ksylen, kwasy organiczne i fitoncydy. Dziegieć brzozowy wykazuje również działanie antywirusowe, przeciwzapalne oraz przeciwpasożytnicze i wysuszające.

Naturalny olej z tej rośliny należy aplikować bezpośrednio na miejsca chorobowo zmienione skóry np.łuszczyca, śwąd, łupież. Dziegieć może też pomóc nie tylko w walce z łupieżem, ale również w przypadku trądziku, liszajów, nużycy czy odleżyn.

Olejek wystarczy nakładać 3 razy dziennie na zmienioną chorobowo skórę. W przypadku skóry głowy, nakładamy, a następnie myjemy ją szamponem. Roślina ma charakterystyczny zapach spalonego drewna, który może utrzymywać się przez dłuższy czas.

 

ZOBACZ TEŻ:Ta kobieta doświadczyła szoku! URODZIŁA dzieci, a potem nie mogła ich ZATRZYMAĆ

 

Co jeszcze w walce z łupieżem?

Możesz również wcierać w skórę głowy: olej kokosowy, olej rycynowy, cytrynę, płukanka z pokrzywy. Szampon przeciwłupieżowy powinien być keratolityczny oraz przeciwgrzybiczy (ketokonazol, ciclopirox olaminy). Szampon należy pozostawić na włosach co najmniej przez 5 mint.

 

Źródło:chillizet/ pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.