Hot Świat Wideo

Pozowała do sesji zdjęciowej MAGAZYNU DLA LESBIJEK (VIDEO) ”Nie jestem pruderyjna, ale..” CAŁA PRAWDA O…

Kanclerz Niemiec Angela Merkel i sesja zdjęciowa do magazynu dla Lesbijek? Tak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ale po bliższym poznaniu sprawy, okazuje się, że kobietą ze zdjęcia jest nie sama Merkel, a jej dublerka z Polski. 

 

Do złudzenia przypomina kanclerz Niemiec Angelę Merkel. Wygląda niemalże identycznie, jak ona. W rolę dublerki kanclerz Angeli Merkel wciela się Urszula Wanecki – Polka mieszkająca na co dzień w Niemczech.

 

Wyglądem, ubiorem, a także sposobem poruszania się i gestykulacją Ula Wanecki przypomina Merkel. Urszula dubluje kanclerz Niemiec, bierze udział w programach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych. W jej domu jest masa ubrań w stylu Angeli, a skrupulatnie dobrane dodatki i odpowiednia gestykulacja sprawią, że przechodnie na niemieckich ulicach mylą Polkę z Angelą i praktycznie na każdym kroku proszą o zrobienie sobie z nią selfie.

Wancecki wzięła udział w programie „Du bist die Kanzlerin” i kontrowersyjnej sesji zdjęciowej magazynu dla lesbijek „Straight”. Jest jurorką w corocznym konkursie „Być Polakiem”, a także wspiera dom dziecka w Stargardzie.

 

źródło:  Deutsche Welle / youtube
fot.: Screen youtube
kg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.