Hot

PRACA MARZEŃ: dalekie podróże i wstawianie zdjęć na INSTAGRAM! TO MOŻLIWE! ZAROBISZ FORTUNĘ!

 

Dalekie podróże, ciepłe kraje i kupa forsy! To zapewne marzenie większości z nas! Sprawdź, jak to marzenie spełnia dwójka naprawdę młodych ludzi! 

 

26-letni Jack Morris i jego 24-letnia dziewczyna Laura Bullen w ciągu roku odwiedzili 45 niezwykłych państw, zdobyli w ten sposób sławę i pieniądze. Znają się od roku,  po raz pierwszy spotkali się w marcu 2016 roku na Fidżi – podaje Stuff.co.nz.

 

Bloggerka i blogger – podróżnicy zarabiają dzięki dalekim wyprawom i relacjom w mediach społecznościowych. Zyskują pieniądze i sławę, ich Instagram obserwuje ponad dwa miliony osób, dzięki czemu za jedno zdjęcie dostają od 35 do 50 tysięcy złotych.

 

Na swojej stronie internetowej DoYouTravelPhoto.com dzielą się swoimi doświadczeniami z podróży i udzielają wskazówek, dzięki którym udało się im się osiągnąć swój życiowy cel. Okazuję się, że ciekawe są nie tylko ich wyprawy, ale również życiowe historie. Jack Morris nie ukończył koledżu, a wieku 17 lat podjął pracę, jako czyściciel dywanów. 24-letnia Bullen to była asystentka dentystyczna, która porzuciła pracę, by zostać bloggerką.

 

 

źródło: Stuff.co.nz

fot.: instagram

KG


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.