Hot Rozrywka Świat

Przeczuwał własną śmierć? NIESAMOWITA historia amerykańskiego ŻOŁNIERZA!

Nawet najtwardsze serca poruszy historia amerykańskiego żołnierza Tooda Weavera. We wrześniu 2010 podczas pobytu na misji w Afganistanie mężczyzna zginął w wyniku wybuchu miny pułapki. Po śmierci męża, jego żona Emma była zdruzgotana. Została sama z 9-miesięczną córeczką.  Dwa dni po śmierci Tooda otworzyła jego laptop, w którym znalazła nieoczekiwaną wiadomość.  List, który pozostawił jej mąż całkowicie odmienił jej życie.

 

Tood spoczął na cmentarzu Narodowym a Arlington, obok poległych kolegów. Przed opuszczeniem rodzinnego kraju nie powiedział im wszystkiego czego chciał. Mężczyzna zdawał sobie sprawę, że może już nigdy nie zobaczyć swojej ukochanej żony i córki. Postanowił więc zostawić po sobie kilka wiadomości dla rodziny, które zapisał w pamięci swojego komputera.

 

Dwa dni po pogrzebie Todda przeglądając zawartość jego komputera, Emma natknęła się  na folder, w którym zapisane były dwa dokumenty w programie Word. Teksty zaadresowane były do niej i malutkiej Kiley. Wzruszające listy są swoistego pożegnaniem.

 

– Nie odszedłem, mój duch zawsze będzie przy tobie. Wiem, że to jest dla Ciebie trudne, ale musisz być silna. Nigdy nie zapominaj, że Bóg wiedział, co było dla nas najlepsze, zanim się urodziliśmy- te słowa skierował do żony.

 

Swojej dziewięciomiesięcznej córeczce również zostawił  wiadomość. 

 

Choć nie pamiętasz mnie, chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo twój tata Cię kocha. Najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek musiałem zrobić, to zostawić Cię. Jesteś dla mnie wyjątkowa, jesteś naprawdę darem od Boga.

 

Wyjątkowe listy Tooda miały ogromny wpływ na Emme. Po ich przeczytaniu wiedziała, że ma dla kogo żyć, musi być silna i nigdy się nie poddawać. Poruszająca historia czeka na swój finał. Kiedy Kiley dorośnie i przeczyta list od swojego bohaterskiego taty nie będzie mogła stłumić łez wzruszenia.

 

K.P źródła: fakt.pl, artofmanliness.com, youtube.com

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.