Aktualności Hot Świat

Przerażająca historia! Obrał swoją żonę ze skóry, a dzieci więził w metalowym kontenerze!

W Kansas ruszył proces Justina Rey’a, który został oskarżony o zbezczeszczenie zwłok żony oraz zaniedbywanie córek. Według policyjnych informacji mężczyzna mieszkał z dziećmi w metalowym pojemniku na rzeczy, a w jego lodówce znaleziono poćwiartowane ciało Jessiki Montiero, która była żoną oskarżonego.

Zwłoki Jessiki Monteiro znaleziono w metalowym kontenerze, w którym mieszkała cała rodzina. Oskarżony Justin Rey wyznał, że żona odebrała sobie życie po porodzie drugiej córki, który miał miejsce w jednym z hoteli w Kansas City. 

36-latek nie zawiadomił policji ponieważ bał się, że sąd odbierze mu prawo do opieki nad dziećmi. Rey powiedział, że po śmierci Jessiki obrał ją ze skóry, a następnie zrobił córką zdjęcie ze zwłokami matki.  

Policja nie jest w stanie wyjaśnić, jak zginęła Monteiro. Na ciele kobiety znaleziono, co prawda ślady ran kłutych, ale nie ustalono, czy zostały one wykonane przed, czy po śmierci kobiety. 

Rey został zatrzymany ponieważ funkcjonariusze policji zostali powiadomieni, że mężczyzna wraz z dziećmi mieszka w fatalnych warunkach, a dziewczynki wyglądają na niedożywione.  

Jeden z mundurowych powiedział w sądzie, że starsza wyglądała „jakby miała raka”. Dziewczynka była zagłodzona i miała groźną infekcję oka.

Rey zeznał, że o dzieci dbał najlepiej, jak umiał. 

 

Źródło: The Kansas City Star

Fot.:  pixaby


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.