2020
Hot Kraj

PRZERAŻAJĄCA przepowiednia Jackowskiego. W 2020 r. dojdzie do…

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się tym, jaką miał wizję na nadchodzący rok 2020. Okazuje się, że mamy naprawdę sporo powodów do obaw. Ten rok wcale nie będzie kolorowy. Jackowski gdy ujrzał wszystkie te wydarzenia, z wrażenia złapał się aż za głowę na wizji.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Sławę zapewniły mu dotychczasowe bardzo trafne przepowiednie. Mężczyzna chętnie dzieli się wizjami ze swoimi fanami. Udostępnia je na swoim kanale na YouTube. Czasem transmituje je również na żywo, tak, aby na bieżąco informować zainteresowanych o tym, co widzi. To co zobaczył na rok 2020 mrozi krew w żyłach. Każdy ma nadzieje, że wizja okaże się jednak pomyłką. Wieści zmartwiły widzów, sam mężczyzna złapał się aż za głowę z przerażenia. W najbliższych 12 miesiącach możemy spodziewać się wielu przełomowych wydarzeń. W swoich wizjach Jackowski przewidział liczne rewolucje, katastrofy i zamachy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pobierałeś TO świadczenie? Możesz zwrócić 200 tysięcy!

 

Jedni wierzą w przepowiednie jasnowidza. Inni z kolei sceptycznie do nich podchodzą. Nie mniej jednak nie zmienia to faktu, że na samą myśl o tym wszystkim co mogłoby się wydarzyć, włos jeży się na głowie. Niedługo po świętach Krzysztof Jackowski przewidział, że niedługo stanie się coś niedobrego, dojdzie do działań militarnych, które mogą doprowadzić do otwartego konfliktu. Z kolei zaraz po sylwestrze nagrał odcinek, w którym zdradził, że wybuchnie wojna. Kilka dni później świat dowiedział się o zamachu Donalda Trumpa na Irańskiego dowódcę. Atak zakończył się śmiercią generała Sulejmaniego. Iran zapowiedział odwet. Czy przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego mogłyby się sprawdzić? Co o tym myślicie? 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.