Aktualności Hot Kraj

Przerażające morderstwo na warszawskim osiedlu! Dwa ciała znalezione w jednym z mieszkań.

Do ogromnej tragedii doszło w piątek na warszawskim Bemowie, gdzie w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Ciała były pokryte ranami kłutmi. Okazało się, że najpierw mężczyzna zabił zabił kobietę nożem, a potem popełnił samobójstwo.  

Do tragedii doszło w piątek przed godz. 22 na ul. Pełczyńskiego 14. Do jednego z mieszkań na prywatnym osiedlu przyszła 35-latka, która mieszkała tam ze swoim 37-letnim ukochanym oraz jego 80-letnią, mającą poważne problemy ze słuchem babcią. Kobieta chciała tylko zabrać swoje rzeczy, ponieważ kilka dni wcześniej rozstała się z partnerem. Mężczyzna nie mógł znieś odrzucenia i zadał byłej dziewczynie cios nożem w szyję, a następnie pchnął się prosto w serce. 

Podczas awantury, w pokoju za ścianą była niczego nieświadoma 80-letnia babcia mężczyzny. Staruszka niedosłyszy, dlatego nie wiedziała, że tuż obok jej wnuk dokonuje makabry. Ciała odkryła siostra zabitej 35- latki, która długo nie mogła się z nią skontaktować. Siostra kobiety przez długi czas dobijała się do drzwi, aż w końcu otworzyła je 80-letnia kobieta. Wtedy odkryły dwa ciała – powiedział „Super Expressowi” Łukasz Łapczyński, rzecznik prokuratury okręgowej w Warszawie.

 

Źródło: se

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.