KOMENDA
Aktualności Hot Kraj

Przerażające wyznanie Tomasz Komendy: ,,Tak bardzo mnie bili, że nawet bym się przyznał do strzelania w papieża”

18-lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Taki koszmar przeżył Tomasz Komenda. Wreszcie po 18 latach niewinny mężczyzna opuścił zakład karny. W rozmowie z dziennikarzami wielokrotnie zdradzał, co spotkało go więzieniu i jak wyglądało jego życie za kratkami.

[ZOBACZ: Prokurator, który wsadził Tomasza Komendę, skazany za korupcję! „Dziś zrobiłbym to samo”!]

Tomasz Komenda stał się nie tylko ofiarą niesprawnego systemu sprawiedliwości, ale również ofiarą innych współwięźniów i funkcjonariuszy policji. Podczas odsiadywania wyroku Komenda wielokrotnie zaprzeczał oskarżeniom, stale powtarzał, że nigdy nie widział pokrzywdzonej. Niestety były też momenty, w których po prostu musiał przyznać się do winy. Dziś Komenda otwarcie mówi o licznych pobiciach w więzieniu, również tych ze strony przesłuchujących go policjantów. Groźbami i biciem został zmuszony do potwierdzenia przyjętej w akcie oskarżenia wersji.

[ZOBACZ: To ona WSADZIŁA KOMENDĘ DO WIĘZIENIA – Prostytutka, która sypiała z…]

W rozmowie z dziennikarzem Superwizjera TVN wyznał:  Tak bardzo mnie bili, że nawet bym się przyznał do strzelania w papieża. 

[ZOBACZ: Znęcali się, łamali mi kości, brakowało mi kobiety – prawda o 18 latach w więzieniu za niewinność. WSTRZĄSAJĄCE WYZNANIA TOMASZA KOMENDY]

Tomasz Komenda został aresztowany i oskarżony o gwałt i zabójstwo 15-latki w 2000 roku. Cztery lata później mężczyzna został niesłusznie skazany na 25-lat więzienia.

 

Źródło: Superwizjer TVN

fot.: screen facebook/pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.