Hot Świat

PRZERAŻAJĄCY WIDOK! MASA KRWI! Policjanci nie mogli uwierzyć w to co się stało!

Urwanie głowy mają policjanci w hrabstwie Greene. Wszystko za sprawą masy telefonów od zaniepokojonych mieszkańców, którzy na jednej z posesji zauważyli zmasakrowane męskie zwłoki przygniecione garażowymi drzwiami. Funkcjonariusze zajęli się sprawą i uspokoili wszystkie przerażone osoby.

 
Telefon na posterunku hrabstwa Greene w Stanach Zjednoczonych nie milknął. Przerażeni mieszkańcy informowali o mężczyźnie przygniecionym garażowymi drzwiami. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia zauważyli leżącego bez ruchu mężczyznę i wiele śladów krwi. Okazało się jednak, że nie był to człowiek, a manekin. Pewien mężczyzna postanowił w ten sposób udekorować swój dom z okazji zbliżającego się Hallowen. 
 
 – Uwaga mieszkańcy! To wiadomość dla tych, którzy przejeżdżają w pobliżu Chuckey Pike w hrabstwie Green. To halloweenowa dekoracja! Nie dzwońcie na 911 i nie zgłaszajcie, że widzieliście zwłoki. Zamiast tego pogratulujcie właścicielowi wspaniałej dekoracji – napisało na swoim profilu biuro szeryfa. 
 

 

Źródło: facebook

Fot: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.