Hot Świat

Przyłapał żonę na zdradzie! Teraz może trafić do więzienia nawet na 15 lat!

Przyłapał swoją żonę na zdradzie i może za to trafić do więzienia. Taka historia przytrafiła się pewnemu mężczyźnie w nowojorskim hrabstwie Rockland. 37-latek nakrył swoją żonę w jednoznacznej sytuacji z jej szefem. W ramach zemsty Sean Donis sfilmował igraszki kochanków. Teraz za nielegalnie nagrywanie może trafić za kratki nawet na 15 lat. 

 

Mężczyzna już od dłuższego czasu podejrzewał, że żona nie jest mu wierna. Pewnego dnia partnerka oznajmiła mężowi, że wybiera się z przyjaciółmi na obiad do New Jersey. Dzięki aplikacji „Find My iPhone” 37-latek odkrył, że jego ukochana zatrzymała się jednak w hrabstwie Rockland.

 

Okazało się, że dom należy do szefa kobiety. Sean Donis pojechał na miejsce i przyłapał kochanków na gorącym uczynku. Ich amory uwiecznił na swoim telefonie komórkowym, a potem oświadczył żonie, że to koniec. Para rozwiodła się po kilku miesiącach. 

 

W czerwcu zdradzony mężczyzna otrzymał zawiadomienie, że policja prowadzi dochodzenie ws. nielegalnego nagrywania i włamania. Grozi mu do 15 lat więzienia.

 

 

Źródło: rmf24

Fot: pixabay 

MB

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.