putin
Aktualności Hot Świat

PUTIN rozkazał zestrzelenie samolotu pasażerskiego, którym podróżowało 110 osób! Okazało się, że na pokładzie znajdował się…

W niedzielę na rosyjskich portalach społecznościowych opublikowano nowy, dokumentalny film pt. „Putin”. Z dokumentu dowiadujemy się m.in., że w 2014 roku tuż przed ceremonią otwarcia igrzysk olimpijskich w Soczi, Prezydent Rosji  Władimir Putin nakazał zestrzelić samolot pasażerski.  

 

Na filmie możemy zobaczyć, jak prezydent Władymir Putin mówi dziennikarzowi Andriejowi Kondraszowowi, że 7 lutego 2014 roku, tuż przed olimpiadą w Soczi, odebrał telefon od oficera służby bezpieczeństwa, który poinformował, że samolot lecący z Charkowa do Stambułu został porwany.

 

ZOBACZ: Kłamstwa PUTINA ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ WYSZŁY NA JAW! Zmowa Tuska i Putina?

 

Porywacze chcieli wylądować w Soczi, a piloci Boeinga zameldowali, że jeden z pasażerów ma bombę. Na pokładzie samolotu znajdował się 110 osób, natomiast na ceremonii otwarcia igrzysk w Soczi przybyło ponad 40 tysięcy widzów. 

 

Putin poprosił o radę ekspertów ds. bezpieczeństwa, którzy powiedzieli, że w takich przypadkach procedura przewiduje zestrzelenie samolotu. Prezydent miał na to odpowiedzieć: działajcie zgodnie z procedurą.

 

Ostatecznie okazało się, że alarm bombowy był fałszywy, a mężczyzna posiadający rzekomą bombę był pod wpływem alkoholu. Finalnie samolot ponownie brał kurs na Stambuł. 

 

ZOBACZ: PUTIN POGRĄŻYŁ UKRAINĘ! Wyrachowany cios, który upokorzył UKRAIŃSKI NARÓD na arenie międzynarodowej.

 

Źródło: tvpinfo

Fot.: youtube

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.