tomasz komenda

Radość TOMASZA KOMENDY nie trwała DŁUGO! Mężczyzna cieszył się z wolności jedynie dwa dni!

Gdy Tomasz Komenda wyszedł z więzienia był pełen energii i tryskał humorem. Niestety po dwóch dniach na wolności u mężczyzny doszło do załamania nerwowego. Według jego bliskich, notorycznie płacze, nie potrafi normalnie funkcjonować i nic go nie cieszy – czytamy na stornie „Super Expressu”. 

 

– Przez tak długi pobyt, przez to, co mu się przydarzyło za kratami, Tomasz Komenda może mieć zaburzenia depresyjno-lękowe. Do końca życia może borykać się z traumą związaną z pobytem w więzieniu. Najpierw musi się nauczyć podejmować decyzje, bo przecież w więzieniu wyręczał go system. Czeka go ciężka praca, ale jeśli będzie zdeterminowany, to sobie poradzi – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” psychoterapeutka Malwina Szczygłowska.

 

– Potrzebna mu terapia. Musi mieć psychologa, bo sam sobie nie poradzi – dodaje osoba z otoczenia Tomka. 

 

 

Przypomnijmy, że Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat za gwałt, którego, jak się okazało nie dokonał. Prawdopodobnie mężczyzna zostanie niedługo uniewinniony. 

 

ZOBACZ: Nie zgadzała się marka samochodu, zeznania świadków, w sprawie brakowało dowodów – Tomasz Komenda NIE JEST JEDYNY! Kolejny skazany za niewinność!

 

 

Źródło: se.pl

MB