Aktualności Hot Kraj

ROBAKI w jedzeniu Anny Lewandowskiej!? Szokujące zdjęcie wywołało internetową burzę! (FOTO)

Zamieszanie wokół produktów spożywczych sygnowanych nazwiskiem Anny Lewandowskiej. Jedna z internautek opublikowała zdjęcie batona Lewandowskiej, na którym widać larwę. Ponadto klientka stwierdziła, że baton jest zapleśniały.   

 

Według jednej z internautek baton z firmy Anny Lewandowskiej był spleśniały i chodził po nim robak. 

 

„I bądź tu fit… Otwieram dzisiaj Energy Bar Foods by Ann, a tam biała pleśń i pełzający robak – całkiem zacny, ok. 1 cm. Data ważności: 24-07-2018, opakowanie szczelnie zamknięte. To nie pierwszy taki przypadek, ja się pytam: gdzie jest sanepid i kontrola jakości? Czemu to nadal jest na rynku do sprzedaży? Uważajcie na siebie, może to czas przerzucić się na batony Ewy Chodakowskiej?” – napisała kobieta.

 

Przedstawiciele firmy przeprosili klientkę, a w ramach rekompensaty przelali na jej konto 200 zł. Zdaniem kobiety poprosili również o przesłanie batona do badań. 

Wokół sprawy pojawiły się głosy, że może to być prowokacja ze strony konkurencyjnej firmy, za którą stoi Ewa Chodakowska. Sportsmenka szybko skomentowała jednak cała sytuację: 

 

„Wobec mediowych doniesień o nieprawidłowościach w produktach spożywczych marki, postrzeganej jako nasza konkurencja i sugestii, że jest to prowokacja ze strony naszej firmy, informujemy, że skupiamy się wyłącznie na tworzeniu produktów najwyższej jakości,
które mają trafić w gusta naszych Klientów.

Z cała mocą podkreślamy, że nigdy nie prowadziliśmy jakichkolwiek działań, które w sposób bezprawny i nieetyczny miałyby uderzać w markę działającą w tym samym sektorze oraz jej produkty. Mamy nadzieję, że sprawa wyjaśni się pozytywnie i bardzo prosimy nie łączyć nas z tym wydarzeniem.

Ewa Chodakowska i Zarząd Purella Food Sp. z o.o.”

 

Babeczki.. powyżej oficjalne oświadczenie.. Dopisuje kilka słów, bo sytuacja mną mocno potrząsnęła.. Jestem na rynku od sześciu lat.. bez skandali, bez kontrowersji.. ROBIE SWOJE!! Skupiam się na swojej pracy.. do tego stopnia, ze zapominam często o Bożym świecie..Odkąd Ania pojawiła się na rynku, KIBICUJE JEJ DZIAŁANIOM!! Jak to możliwe? Babki!! Nie można mieć monopolu na rynku, to nie służy niczemu dobremu!! Nie można w pojedynkę świata zawojować.. im więcej osób MOTYWUJĄCYCH do ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, tym lepiej.. Polaryzacja rynku jest niezbędna!! Tylko razem możemy działać efektowniej, dawać ludziom wybór!!! Jakiekolwiek insynuacje, mieszające mnie w te sprawę, traktuje bardzo poważnie. Nie zgadzam się na sprowadzanie mojego imienia poniżej poziomu przyzwoitości! PARE LAT TEMU W WYWIADZIE POWIEDZIAŁAM ze MAMY Z ANIĄ WSPÓLNYCH WROGÓW! Śmieciowe jedzenie i BEZRUCH!! Zauważ, ze rynek polski wypełniony jest po brzegi produktami których miejsce jest w koszu!! Miejsce produktów zawierających chemia i cukier! Antybiotyki, hormony.. GMO są w koszu!! W obliczu tych GIGANTYCZNYCH MAREK jesteśmy z Anią na rynku PIONKAMI!Ale robimy wszystko żeby Was zainspirować do zdrowego wyboru!! Trzymam mocno kciuki za pomyślne rozwiązanie sytuacji!! I czekam na więcej i jeszcze więcej osób, które przyłączą się do tworzenia RAZEM ZDROWEJ REWOLUCJI!!”

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.