Aktualności Hot Świat

Rodzice SKULI ŁAŃCUCHAMI i przywiązali do łóżek własne dzieci! Brudne i niedożywione były WIĘZIONE we własnym domu!

Rzecz działa się w Kalifornii w mieście Perris. Policja uwolniła 13 dzieci w wieku od 2 do 29 lat. Rodzeństwo było przykute łańcuchami do łóżek, więzione przez własnych rodziców.

Sprawa wyszła na jaw, dzięki jednej z ofiar. 17- letnia dziewczyna zdołała uwolnić się i powiadomić o zdarzeniu miejscową policję. Nastolatka zeznała „moje rodzeństwo jest uwięzione przez rodziców”
Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zobaczyli niewiarygodną scenę „kilkoro dzieci przykutych łańcuchami do łóżek, w ciemnym i cuchnącym otoczeniu”.
Wszyscy przetrzymywani byli brudni i niedożywieni. Na ten moment nie wiadomo jak długo trwał ich dramat. Sześcioro dzieci przewieziono do szpitala uniwersyteckiego Riverside w celu wykonania badań lekarskich. Osoby pełnoletnie – było ich siedem- zostały przewiezione do Regionalnego Centrum Medycznego w Corona. 

Rodzice – 57-letni David Allen Turpin i 49-letnia Louise Anna Turpin zostali aresztowani. 

Rodzice nie potrafili logicznie wytłumaczyć, dlaczego w taki sposób przetrzymywali dzieci. Choroba psychiczna czy wrodzone bestialstwo? Na tą sytuację nie ma innej odpowiedzi! Dali życie 13 osobom, po to tylko żeby się nad nimi pastwić?

 

źródło: RMF24


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.