Hot

Rodzinny interes OPARTY NA NIERZĄDZIE! Rodzina z pomorza zarobiła pół miliona na zmuszaniu KOBIET DO PROSTYTUCJI! Zarzuty zostały postawione!

10 osób zostało oskarżonych o organizowanie domowych agencji towarzyskich i czerpanie korzyści z prostytucji. Rodzina wykorzystywała ciężką sytuację życiową młodych kobiet i zmuszała je do prostytucji. Wśród oskarżonych jest ociec rodziny z żoną, synami i ich partnerkami.

 

Wszystko rozgrywało się w latach 2014-2015 na terenie kilku miast: Gdańska, Sopotu, Kościerzyny, Chojnic, Tczewa, Malborka, Braniewa, Starogardu Gdańskiego, Władysławowa, Ustki i Elbląga.

– W lokalach oskarżeni umieszczali kobiety, którym odpłatnie ułatwiali uprawianie prostytucji. Część kobiet zmuszana była do tego procederu. Z nierządu oskarżeni czerpali korzyści majątkowe, czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu. Oskarżeni przyjęli od pokrzywdzonych kobiet nie mniej niż 425 tysięcy złotych – relacjonuje dla Faktu Olimpia Gapanowicz, naczelnik Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej w Gdańsku.

 

Na ten moment zgłosiło się i złożyło oskarżenia 19 kobiet. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że było ich więcej.

Oskarżonym grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności, kara grzywny, a także przepadek równowartości nielegalnie osiągniętej korzyści majątkowej.

źródło: fakt.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.