węgiel
Hot Kraj Lifestyle

Roksana Węgiel przekazała SZOKUJĄCĄ wiadomość! Chce przerwać…

Roksana Węgiel w ostatnich miesiącach miała mnóstwo obowiązków. Nastolatka zdecydowała się na spory krok w swojej karierze, a także zdradziła powód swojej decyzji.

Jak się okazuje nastoletnia gwiazda potrzebuje przerwy od bardzo intensywnej pracy. Ostatnie miesiące były prawdziwym natłokiem obowiązków dla wokalistki. Powodem decyzji gwiazdy są sprawy rodzinne. Okazało się, że mama Roksany Węgiel niedługo urodzi trzecie dziecko. Chłopiec ma przyjść na świat w lutym. Rodzina Węgiel wybrała dla niego piękne imię – Tymoteusz. Dla zwyciężczyni Eurowizji Junior to naprawdę wielki przełom, zwłaszcza że jej pierwszy, młodszy brat, jest dla niej bardzo ważny. Często pojawia się na jej live’ach prowadzonych na Instagramie i na zdjęciach, które zamieszcza Roksana. 

 

ZOBACZ TAKŻE: GWIAZDA Tańca z Gwiazdami walczy o ŻYCIE! ,,Dowiedziałam się, że…”

 

15-latka będzie chciała pomóc swojej mamie i spędzić nieco czasu z bratem. To dlatego zdecydowała się na przerwę w karierze. Gwiazda obecnie jest tak zapracowana, że niedawno, gdy zapytano ją co robi w wolnym czasie, odpowiedziała, że wolnego czasu nie ma praktycznie wcale. Fani nie będą zadowoleni jednak każdy ma prawo do odpoczynku. Wielbiciele wokalistki powinni się szykować na przynajmniej miesiąc rozłąki ze swoją ulubioną gwiazdą. Nie wiadomo jednak w jakim stopniu Roksana będzie robić sobie przerwę. Czy jedynie przestanie na ten czas występować i nagrywać nowe utwor? Czy może całkowicie zrezygnuje z mediów społecznościowych? Przekonamy się o tym niedługo!

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.