Aktualności Hot Świat

ROZCIĘŁA CIĘŻARNEJ KOBIECIE brzuch i wzięła dziecko! Chciała wychowywać jak swoje! Ta zbrodnia wstrząsnęła światem!

Tą sprawą żyła nie tylko cała Ameryka, ale i świat. Brooke Crews, która została oskarżona o zabójstwo 22-letniej Savanny Greywind, usłyszała właśnie wyrok. Sąd skazał ją na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia. Kobieta rozcięła ciężarnej ofierze brzuch i zabrała jej dziecko. Ofiara wykrwawiła się i zmarła.

 

 

Savanna Greywind z Dakoty Północnej zaginęła w sierpniu minionego roku. 22-latka była w 8. miesiącu ciąży. Przyszła mama poszła w odwiedziny do sąsiadów – Brooke Crews (38 l.) i jej partnera Williama Hoehna (32 l.) – po czym zaginęła bez śladu. Kilka dni później w płynącej nieopodal jej miejsca zamieszkania rzece doszło do strasznego odkrycia. Znaleziono ciało zaginionej 22-latki. Zagadką pozostało to, co stało się z jej dzieckiem.W końcu udało się je odnaleźć w domu sąsiadów. 

 

 

 

Sprawczyni próbowała przekonać śledczych, że matka porzuciła noworodka. Jednak makabryczna prawda wyszła na jaw. Śledczy ustalili, że 38-latka rozcięła ciężarnej ofierze brzuch i zabrała dziecko. Kobieta się wykrwawiła. 

 

Sprawa właśnie doczekała się sądowego finału. Brooke Crews usłyszała wyrok. Została skazana na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.

Dziecko jest pod opieką ojca, który był partnerem ofiary.

 

źródło: fakt.pl

źródło zdjęcia: pixabay.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.