gessler
Hot Kraj

ROZPACZ i prośba o pomoc! Brat Magdy Gessler…

Brat królowej „Kuchennych Rewolucji” i znanej restauratorki Magdy Gessler od lat znajduje się raczej w cieniu swojej siostry.Właśnie zamieścił na Facebooku rozpaczliwy apel. Sytuacja jest dramatyczna.

Piotr Ikonowicz brat Magdy Gessler miał szansę zrobić kariee. Skupił się jednak na działalności społecznej i pomocy innym. Bardzo się temu poświęca i widać, że sprawia mu to wiele satysfakcji oraz energii do dalszego działania. Mężczyzna właśnie zamieścił na Facebooku rozpaczliwy apel. Sytuacja jest naprawdę dramatyczna.
,,Szukam pracy z dobrą płacą (3000-4000 zł) dla ojca rodziny, który musi zarobić, żeby uchronić rodzinę przed licytacją domu. Ta rodzina to żona walcząca dzielnie z nowotworem (operacje, chemia i tym podobne „przyjemności”), i dwoje małych dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. Musieli wziąć kredyt na remont domu, bo odziedziczyli po rodzicach kompletną ruinę. Choroba żony sprawiła, że z jednego skromnego dochodu nie byli w stanie się utrzymać i płacić rat. Teraz komornik przymierza się do licytacji domu – opisuje Piotr Ikonowicz. – Człowiek ma 47 lat, jest pracowity, ale za mało zarabia. Wśród licznych kwalifikacji (hydraulik) ma papiery na wózek widłowy. Jeżeli ktoś coś wie o pracy dla tego pana, proszę o informacje na priv. Mieszkają w Błoniu pod Warszawą – informuje brat Magdy Gessler.

Piotr Ikonowicz ma nadzieję, że poprzez social media pomoże 47-latkowi. Wierzy w to, że ktoś zaufa mężczyźnie i mu pomoże. Nie prosi o jednorazową wpłatę, a stałe zatrudnienie, które pomoże mu ustabilizować sytuacje życiową, a przede wszystkim sprawi, że nie straci dachu nad głową. Więcej szczegółów znajdziecie na facebooku Piotra Ikonowicza:

Do ludzi dobrej woli!Szukam pracy z dobrą płacą (3000-4000 zł) dla ojca rodziny,który musi zarobić, żeby uchronić…

Gepostet von Piotr Ikonowicz am Mittwoch, 8. Januar 2020

fot. eastnewst, źródło: facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.