Rozpijał, więził i GWAŁCIŁ NIELETNIĄ! Nauczyciel WF-u z Białegostoku aresztowany.

Prokuratura Rejonowa Białystok–Południe podjęła decyzję dotyczącą tymczasowego aresztowania nauczyciela WF-u  z jednej z białostockich podstawówek.

Mężczyzna jest podejrzany o stosowanie przemocy, pozbawianie wolności i zmuszanie nieletniej do stosunków seksualnych. Zarzuca się mu również stosowanie gróźb karalnych i rozpijania swojej ofiary.

 

Ofiara, jest dziś już pełnoletnią osobą. Nie była to uczennica oprawcy. Z ustaleń śledczych wynika, że dziewczyna prawdopodobnie pochodzi z rodziny wykluczonej społecznie. W czasie, który obejmują zarzuty prokuratorskie, nauczyciel mieszkał z nią pod jednym dachem. Dziewczynę pod opiekę mieli oddać mu jej rodzice.

Wszystko  wyszło na jaw po interwencji policji, związanej z odbywającą się w tym mieszkaniu awanturą. Okazało się, że miało tam dochodzić nie tylko do głośnych kłótni. Zarzuty dotyczą czynów, które miały się tam rozgrywać przez lata. Pełnoletnia już dzisiaj dziewczyna złożyła w tej sprawie zeznania.

Mężczyzna był cenionym nauczycielem, w czasie swojej kariery zawodowej pracował w kilku szkołach. Nie było na niego żadnych skarg czy doniesień ze strony rodziców, ani uczniów.

Dyrekcja ostatniej podstawówki, w której pracował przez siedem lat, zawiesiła go już w pełnieniu obowiązków służbowych.

źródło: onet.pl