Aktualności Hot Kraj

SEKS za polskie obywatelstwo, czyli Ukrainki w Polsce

Na polskich portalach społecznościowych i forach nie trudno zauważyć niechęć Palków do Ukraińców. Wspominanie historii pogromu Bandery to dla wielu wciąż wyznacznik polsko-ukraińskich stosunków. Ukraińcy do Polski przyjeżdżają, a mimo powszechnie panującej nienawiści są i tacy, którzy sytuację wykorzystują.

Okazuje się, że coraz więcej młodych, atrakcyjnych Ukrainek w Polsce otrzymuje propozycję seksualne w zamian za Kartę Polaka i obywatelstwo. Wśród propozycji znajduje się nie tylko seks, ale również pozowanie do zdjęć pornograficznych, masaż erotyczny z ”zakończeniem” oraz praca na tak zwanych ”kamerkach internetowych”.

Zapytana przez Fakt 24-letnia Ukrainka, na pytanie, jak często dostaje tego typu propozycje odpowiedziała:

Mnóstwo tego jest, naprawdę. Dostaję tego typu wiadomości non stop, już strasznie się tym zmęczyłam, bo mnie to nie interesuje, chcę znaleźć normalną pracę. Dzwonią do mnie w środku nocy, piszą maile, esemesy, obiecują zatrudnienie i dobre pieniądze – przyśpieszonym, nieco oburzonym głosem mówił dziewczyna. – Moje koleżanki z Ukrainy też to spotkało. Jedna nawet pisała z takim jednym, co chciał ją gdzieś wciągnąć. Powiedział jej wszystko: ile może za to dostać, jaka usługa ile kosztuje. Namawiał ją i namawiał, aż w końcu ona przestała odpowiadać – kontynuuje dziewczyna. – Mamy tego dosyć, przecież szukamy normalnej pracy. Gdyby ktoś się zajął tymi zboczeńcami…

Dziewczyna przyznaje, że blisko połowa odpowiedzi na jej ogłoszenia, w których informuję, że jest w stanie podjąć każdy typ pracy, to propozycje związane z seksem.

Źródło: Fakt

Fot.: Pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.