selena
Hot Lifestyle

SELENA GOMEZ przeszła OPERACJĘ. ,,Mogłam umrzeć”- wyznała

Selena Gomez przeszła poważną operację. Gwiazda wyznała, że był to bardzo skomplikowany i groźny zabieg.

Selena Gomez swą karierę zawdzięcza głównie dzięki stacji telewizyjnej dla dzieci i młodzieży Disney Channel. Swoje pierwsze kroki w aktorstwie zaczęła stawiać już jako nastolatka. Wokalistka ma miliony fanów na całym świecie. Niestety, ostatnie lata w życiu piosenkarki były naprawdę ciężkie. W najnowszym wywiadzie z WSJ Magazine Gomez zdecydowała się opowiedzieć o szczegółach swojej walki o zdrowie. Piosenkarka przeszła skomplikowaną operację, która mogła zakończyć się nawet śmiercią. 

ZOBACZ TAKŻE: Durczok CIĘŻKO chory! Co roku na tę chorobę UMIERA…

 

Latem, 2017 roku Selena Gomez przeszła skomplikowany zabieg transplantacji nerki spowodowany niebezpiecznym toczniem rumieniowatym. Niestety, po operacji pojawiły się komplikacje. Wokalistka musiała przejść wówczas kolejną, siedmiogodzinną operację. W najnowszej rozmowie z WSJ Magazine 27-letnia wokalistka opowiedziała o szczegółach długiej walki o zdrowie:

 

,,Toczeń był naprawdę wielką sprawą, która mi się przytrafiła. Potem pojawiły się problemy z nerką. To było coś najstraszniejszego. Naprawdę mogłam umrzeć. Pamiętam, że kiedy się wybudziłam, zaczęłam się trząść, a moja mama zaczęła krzyczeć.” — powiedziała piosenkarka.  

 

Jedynym ratunkiem dla Seleny był przeszczep. Niestety badania wykluczyły członków rodziny jako dawców. Okazało się, że mogła nim zostać jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raisa.

 

„Tego potrzebowałam dla mojego zdrowia. Naprawdę chcę podzielić się z wami moimi przeżyciami z ostatnich miesięcy, tak jak zawsze to robiłam (…). Nie mam słów, by opisać mojej wspaniałej przyjaciółce Francii Raisie. To ona dała mi wspaniały dar i poświęciła się, oddając mi swoją nerkę. Jestem szczególnie błogosławiona. Siostro, kocham cię tak bardzo.” – napisała Gomez na Instagramie po operacji.

Wokalistka powróciła teraz z nową płytą „Rare”. Gwiazda przyznała, że tworzenie płyty było dla niej ciężkim i długotrwałym procesem właśnie ze względu na chorobę. 

 

 

źródło: hollywoodlife 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.