Hot Kraj

SEX ZA ŚWIEŻAKI – Zrobią wszystko, by zdobyć maskotki z BIEDRONKI!

W Biedronce świeżaki, a na portalach internetowych obrzydliwe ogłoszenia matrymonialne, choć mogłoby się wydawać, że te dwie sprawy nie są ze sobą powiązane, to jednak istnieje między nimi pewna zależność.

 

Biedronka przyciąga klientów gangiem świeżaków – kolekcją pluszowych maskotek, którą można zdobyć wymieniając punkty za zakupy w dyskoncie. Zabawne maskotki przyciągają tłumy, dzieci się bawią, a dorośli są w stanie zrobić dosłownie wszystko, by zdobyć maskotę dla swoich pociech. Ostatnio pisaliśmy o sytuacji, w której jedna z klientek w Pułtusku, ukradła 1378 naklejek potrzebnych do zdobycia maskotki. Teraz kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

 

Niestety kradzież to niejedyne wykroczenie związane z kolekcją świeżaków z Biedronki. W internecie pojawiły się ogłoszenia szczęśliwych właścicieli maskotek, którzy chcą oddać pluszaki w zamian za seks.

 

Na portalach aż roi się od obrzydliwych ofert, pytanie tylko, czy chętnych na tego typu propozycje przybywa, skoro wciąż pojawiają się nowe tego typu wpisy, czy po prostu jest to niesmaczny żart internautów. 

O kradzieży naklejek pisaliśmy TUTAJ

 

źródło: ogłaszamy24

fot.: pixabay / screen ogłaszamy24

kg

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.