Hot Kraj

SKANDAL I HAŃBA W LUBLINIE! ŚCIEKI Z ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH W SZCZEPIONKACH.

13 czerwca Katedra Teorii Kultury i Sztuki oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Naukowych zorganizowało wykład „Szczepienia XXI w. Czy bezpieczne i skuteczne”. Wykład poprowadziła prof. Maria Dorota Czajkowska-Majewska, neurobiolog i profesor nauk medycznych. Na sali Wydziału Filozofii KUL zasiadło około 100 osób, w tym matki z dziećmi.

Podczas wykładu padły tezy, które zszokowały niejedną osobę siedzącą na sali. Prof. Majewska ogłosiła, że „szczepienia są główną przyczyną autyzmu” i „obniżają inteligencję”, a do ich produkcji używa się „ścieków z odpadów przemysłowych”.

Podczas wykładu pokazano slajdy, które informowały m.in. że większość leków i szczepionek jest dziś produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei i prawdopodobnie tam wprowadzane są zanieczyszczenia, które są głównym źródłem zatruć niemowląt toksycznymi metalami.

Na temat całej sprawy wypowiedziała się rzecznik prasowa KUL, tłumacząc, że była to „prywatna inicjatywa jednego z pracowników Wydziału Filozofii”. Zatem tu nasuwa się jeden wniosek. Czyżby uczelnia nie miała zielonego pojęcia o wykładzie, w którym nie padło ani jedno prawdziwe twierdzenie?

Stopstopnop, organizacja zrzeszająca ludzi, będących przeciw szczepieniom, negatywnie skomentowała wykład na swojej facebookowej stronie, podkreślając, że to skandal i niezaprzeczalna hańba dla szanowanej uczelni:

Pomóżcie nagłośnić ten skandal, bo to woła o pomstę do nieba. Szczepienia są całkowicie zgodne z Katolicką Nauką Społeczną i powinny być zalecane wg. Watykanu.

Czy Rektor widział co robią z jego uczelnią? Znacie kogoś komu należy to pokazać?

PS. Pani Majewska uparcie utożsamia się z Instytut Psychiatrii i Neurologii mimo że nigdy tam nie była zatrudniona, i sam instytut wypuścił dementi na temat jej bzdurnych poglądów. Również Polskie Towarzystwo Wakcynologiczne odcięło się od jej bredni już prawie 10 lat temu.

 

Źródło Wprost, Facebook

MM


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.