Hot Kraj

SKANDALICZNE ZACHOWANIE OBCOKRAJOWCÓW NA KRAKOWSKIM RYNKU! BYŁO ICH SZEŚCIU. Jeden groził kelnerowi śmiercią, podczas gdy reszta…

demolowała lokal.

Sześciu Irlandczyków zatrzymanych w Krakowie za zdemolowanie jednego z lokali i pobicie kelnera.

 

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z lokali na krakowskim Rynku. Policja otrzymała zgłoszenie, że w restauracji znajduje się agresywna grupa obcokrajowców, którzy nie chcieli zapłacić rachunku za kolację i alkohol.

Po przybyciu na miejsce policji, mężczyźni zaczęli uciekać, ale czterech z nich zostało zatrzymanych, pozostałej dwójce udało się uciec.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni zjedli kolację, wypili alkohol i nie chcieli zapłacić całego rachunku, który najwyraźniej wydał się za wysoki.

Kiedy kelner oznajmił, że muszą w całości pokryć koszty imprezy, mężczyźni stali się agresywni. Zaczęli rozbijać okna w lokalu, przewracali krzesła i stoliki, w końcu dotkliwie pobili interweniującego kelnera. Mężczyzna był przytrzymywany przez jednego z Irlandczyków, który do gardła przyłożył mu ostrze z rozbitej szklanki i groził pozbawieniem życia.

Policji udało się ująć czterech mężczyzn od razu, kilka godzin później ujęto dwóch uciekinierów. Wszyscy byli pijani.

 

Irlandczycy już usłyszeli  pięć zarzutów w tym zarzut pobicia, zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono ich gotówkę oraz ukarano ich mandatem karnym za szalbierstwo.

Radio eska, Wikipedia

MM


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.