alix
Aktualności Hot Świat

Skrywała ten mroczny sekret przez lata. Ten związek mógł się skończyć jeszcze większą tragedią.

Polewała go wrzątkiem, biła, torturowała i znęcała się nad nim psychicznie – z 22-letnią partnerką przeszedł piekło na ziemi.

 

Zostali parą, jako nastolatkowie. Gdy zaczynali swój młodzieńczy związek oboje mieli po 16 lat. I choć pierwsze chwile wydawały się najcudowniejsze w życiu to z czasem związek przerodził się w prawdziwy koszmar.

 

Jordan Worth ze swoją 22-letnią partnerką przeżył prawdziwe piekło i postanowił opowiedzieć  swojej tragedii na łamach dziennika Daily Mail.

Dlaczego to zrobił? Nie z nienawiści, a z uwagi na problem przemocy domowej.

[ZOBACZ: Torturowali adoptowane dziecko! 5-latek musiał spać w piwnicy i WKŁADAĆ SWOJE ODCHODY DO WNĘTRZA ŚCIAN!]

Jordan i Alix  poznali się w liceum w 2012 roku. Alix pochodziła z dobrze sytuowanej rodziny, miała dobre stopnie i angażowała się społecznie – wprost wymarzona kandydatka na dziewczynę. Uśmiechnięta i pomocna dziewczyna szybko jednak okazała się prawdziwym demonem.

alix
(fot.: facebook)

Po przejęciu konta na portalu społecznościowym swojego chłopaka, następnie odsunęła go od rodziny i przyjaciół. Rządziła nim pod każdym względem, decydowała o jego sposobie życia, a nawet ubraniach. Koszmar zaczął się jednak w momencie, gdy dziewczyna stała się agresywna.

 

Przez blisko dwa lata Alix  znęcała się nad Jordanem, który stał się jej ofiarą. Dziewczyna przejawiała agresję na różne sposoby, jednak przełomowym momentem w ich życiu było celowe poparzenie Jordana. Alix oblała swojego partnera wrzątkiem. Otwarte poparzenia drugiego i trzeciego stopnia były tak silne, że groziła mu amputacja.

 

Po tym wydarzeniu chłopak postanowił zgłosić sprawę na policję, dziewczyna stanęła przed sądem przyznała się do winy. Została skazana na 7 lat pozbawienia wolności.

[ZOBACZ: GWAŁT na 3-LATCE i EGZEKUCJA na oczach tłumu! (VIDEO)]

 

źródło: DailyMail 

fot.: facebook

kg

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.