Hot Kraj Rozrywka

Śledczy na tropie MORDERCY Iwony Wieczorek! Ten CZŁOWIEK mógł zabić młodą kobietę! (video)

Pomorska policja opublikowała w ostatnim czasie nieznane szerszej opinii publicznej nagranie z monitoringu. Widzimy na nim mężczyznę z ręcznikiem, który wychodzi z klubu a następnie idzie za zaginioną nadmorską alejką. Mężczyzna bawił się w klubie Dream Club, gdzie Iwona wieczorek przebywała wcześniej ze znajomymi.

 

Świadkowie twierdzą, że człowiek „ręcznik” zachowywał się bardzo specyficznie i może być bezpośrednim sprawcą zaginięcia młodej kobiety.

 

Widać było, że pożąda Iwony. Intensywnie wpatrywał się w nią, ale nie słyszałam, aby się do niej odzywał. Ten mężczyzna według mnie zachowywał się dziwnie i może mieć związek z zaginięciem Iwony Wieczorek. Jak go zobaczyłam, to sama się przestraszyłam – zeznaje Stefania W., sprzedająca kwiaty pod sopockimi klubami.

 

Charakteryzuje go specyficzny „kaczy” chód. Na upublicznionym przez policję nagraniu z monitoringu możemy zauważyć, że podąża za zaginioną specyficznym chwiejnym krokiem, jakby był  pijany. Podobnie chodzą „ludzie morza”, którzy po długim pobycie na statkach schodzą na ląd.

 

„Mordercą nastolatki (Iwony Wieczorek) jest mężczyzna z ręcznikiem. Ten mężczyzna to może być wyjątkowy psychopata” – ocenia były funkcjonariusz służb specjalnych Damian R.

 

Policja prowadzi kolejne intensywne poszukiwania na terenie gdańskiego parku im. Ronalda Reagana. Czy w sprawie, którą żyła cała Polska nastąpi wreszcie jakiś istotny przełom?

 

 

K.P, źródła: wp.pl, youtube.com

 

 

 

 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.