salmonellę
Aktualności Hot Kraj

Pracownica BIEDRONKI złamała klientowi nogę! Mężczyzna zmarł.

75-latek uległ poważnemu wypadkowi podczas zakupów w jednej z sosnowieckich Biedronek. Mężczyzna została uderzony wózkiem przez pracownicę marketu i doznał złamania biodra. Starszy pan przez kilka miesięcy nie mógł wstać z łóżka. Mężczyzna nie zdążył otrzymać odszkodowania od sklepu, ponieważ jego stan zdrowia znacznie się pogorszył i zmarł. 

 

Jak informuje „Gazeta Wyborcza” do wypadku doszło 12 stycznia w Biedronce przy ul. Kalinowej w Sosnowcu . 75-latek wkładał do swojego koszyka wybrane produkty i właśnie w tym momencie uderzył go wózek ze śmieciami, który pchała jedna z pracownic. Mężczyzna przeszedł operację i został wypisany ze szpitala po dwóch tygodniach, jednak jego stan zdrowia nadal był słaby.  

 

 

Spróbował whiskey z Biedronki i TAK NARODZIŁ SIĘ PROBLEM!

 

Po około 3 miesiącach od wypadku radca prawny poszkodowanego wysłał do właściciela Biedronki przedsądowe wezwanie do zapłaty zadośćuczynienia za krzywdę w kwocie 90 tys. zł. Pieniądze nie zostały jednak przekazane, ponieważ kilka dni po wysłaniu listu 75-latkowi pogorszył się stan zdrowia i zmarł. Teraz decydujący głos w sprawie ma rodzina nieboszczyka. 

 

– Przede wszystkim jest nam niezmiernie przykro, że w jednym z naszych sklepów doszło do takiego zdarzenia, a rodzinie naszego klienta składamy wyrazy współczucia. Obecnie realizowane są stosowne procedury postępowania w takich przypadkach i kompleksowego wyjaśniania zdarzenia. Oczywiście, nasza firma jest ubezpieczona na wypadek wystąpienia zdarzeń losowych, a ubezpieczyciel jako podmiot merytorycznie przygotowany do ich oceny, dokonuje oceny zasadności roszczeń i podejmuje stosowne decyzje – powiedział „Faktowi”  Arkadiusz Mierzwa kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska S.A, właściciela sieci sklepów Biedronka. 

 

Od TERAZ BIEDRONKA CZYNNA 24 na DOBĘ! Czy nowy pomysł to odpowiedź na niedziele wolne od handlu?

 

 

 

Źródło: GW/Fakt

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.