Hot Rozrywka Świat Wideo

Czy w SOBOTĘ czeka nas kolejny koniec ŚWIATA? TEN mężczyzna nie ma WĄTPLIWOŚCI! (video)

Amerykański pisarz David Meade jest przekonany, że zna dokładną datę zagłady naszej planety. Według Meadea zagłada ludzkości nastąpi w najbliższą sobotę, 23 września co napisał w swojej książce pt „Planet X: The 2017 arrival”.

 

Apokaliptyczne wizje pisarza odnoszą się do Pisma Świętego, gdzie według niego ukryte są za pomocą specjalnego kodu. Swoje rewelacje uważa za w 100% pewne i niedające się podważyć.

 

Jak miała by przebiegać zagłada naszej planety? Według Meadea, tajemnicza planeta o nazwie Nibiru zderzy się z Ziemią i całkowicie ją zniszczy! Całkowite unicestwienie błękitnej planety (Ziemia) potrwa kilka dni. Należy spodziewać się licznych trzęsień, powodzi i erupcji wulkanów.

 

Rewelacje samozwańczego Nostradamusa dementuje NASA. W specjalnym oświadczeniu na ich  stronie możemy przeczytać:

 

„te i inne historie o odległych planetach to oszustwa internetowe. Nie istnieją żadne podstawy naukowe, które miałyby je poprzeć. Gdyby Planeta X zmierzała w stronę Ziemi, astronomowie już dawno by ją namierzyli”.

 

Pisarz określa się mianem „biblijnego numerologa”, a na potwierdzenie swoich teorii wskazuje biblijne wersety. Jak tłumaczy, wyjaśnienie znajdziemy w listach Św. Łukasza.

 

„Będą zdumiewające zdarzenia – niebiosa wydają się być wstrząśnięty znakami słońca, księżyca i gwiazd „oraz Ewangelii Św. Jana „Słońce stanie się ciemnością … przed nadejściem wielkiego i straszliwego dnia Pańskiego”. 

 

To już kolejny koniec świata, z którym przyjdzie nam się zmierzyć i kolejny, z którego wyjdziemy zapewne bez szwanku.

 

K.P, źródła: fakt.pl, silesion.pl, youtube.com

https://www.youtube.com/watch?v=6CzG0tZya-Y

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.