Hot Kraj

ORGIA HOMOSEKSUALNA WIKAREGO Z PROBOSZCZEM! Co dzieje się na POLSKICH plebaniach!

Księża z piekła rodem, czyli jak duchowni skutecznie omijają celibat. Co takiego dzieje się na plebaniach? 
 

Autor książki „Celibat. Opowieści o miłości i pożądaniu”, w wywiadzie dla WP zdradza, jak wyglądały pary homoseksualne w seminarium.

 

Nie chodzili po korytarzach za rękę ani nie przytulali się. Dużo ze sobą przebywali. Sam dostałem kilka propozycji. Nie seksualnych, ale żeby stworzyć coś więcej niż przyjaźń. Jeden z seminarzystów zostawił na moim biurku liścik miłosny. – odpowiada autor książki na pytanie, jak Pary seminaryjne bardzo musiały kryć się po kątach?.

 

W książce możemy odnaleźć historię księdza homoseksualisty, który opowiada o libacjach i orgiach na plebaniach. Jak podaje autor książki są również duchowni, którzy bez najmniejszych oporów zapraszają kobiety i innych mężczyzn na teren plebani.

 

Duchowni znajdują swoich partnerów nie tylko w swoich parafiach, ale również w internecie i portalach randkowych. Tam pojawiają się nie tylko ogłoszenia o charakterze seksualnym, ale również zdjęcia księży z odsłoniętymi członkami, a tle ołtarza i tabernakulum.

 

Na łamach książki możemy również  odnaleźć historię Patryka, który był molestowany przez starszego członka seminarium. Mężczyzna zgłosił fakt rektorowi seminarium, a ten zamiast ukarać sprawcę, postanowił ukarać ofiarę i wyrzucił molestowanego Patryka z seminarium. 

 

Źródło: „Celibat. Opowieści o miłości i pożądaniu” / WP.pl

fot.: pixabay

kg

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.